از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: پنج شنبه 29 اسفند 1392 ساعت 12:27


کد خبر : 23246591

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: برگزاری جشنواه ملی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری از جمله برنامه هایی است که با حضور مسئولان، نمایندگان مجلس، خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و زائران بوشهری برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، فتح الله جمیری صبح امروز در زیارتگاه شهدای گمنام شرق کارون گفت: دفاع مقدس دارای یک فرهنگ و گنجینه عظیم است که انتقال این فرهنگ ناب از اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور و یک تکلیف همگانی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر اظهار داشت: فرهنگ دفاع مقدس نوعی فرهنگ و گنجینه ای است که امروز در اختیار ماست و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم این فرهنگ اصیل و ناب دفاع مقدس که سبب افتخارات رزمندگان و این سرزمین شده است را به نسل کنونی انتقال دهیم.

جمیری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان برگزارکننده اردوهای راهیان نور مبنی بر حرکت در مسیر شهداء و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان بیان داشت: تمام تلاش ما حرکت در این مسیر و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان است.

وی برگزاری جشنواه ملی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری را از جمله برنامه هایی دانست که با حضور مسئولان استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و زائران برگزار و موجب شد که معرفی بهتری از راهیان نور و معرفی خود ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (23246591) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد