از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: سه شنبه 29 بهمن 1392 ساعت 13:57


کد خبر : 22010466

اولین نمایشگاه صنایع دستی و لباس های سنتی زنان فارس، به همت اتاق بازرگانی شیراز و با همکاری امور بانوان استاندار فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار«زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه فارس، رییس شورای زنان بازرگان استان فارس در حاشیه افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و لباسهای سنتی زنان فارس، به خبرنگاران گفت: تاکنون 2 هزار و 800 زن فعال اقتصادی در فارس شناسایی شده اند.

یلدا راهدار با بیان اینکه به حتم تعداد زنان فعال در عرصه های مختلف اقتصادی و کارآفرینی بیش از این تعداد است، گفت: ما به شدت نیازمند ایجاد بانک اطلاعات در خصوص زنان کارآفرین و فعال اقتصادی، زنان تحصیلکرده جویای کار و زنان نیازمند به طی دوره های مهارت افزایی و آموزشی هستیم.

راهدار با یادآوری اینکه تکمیل بانک اطلاعات زنان شاغل در فارس را به جد دنبال خواهیم کرد، گفت: باید برای بانوان فعال اقتصادی استان برنامه راهبردی مشخص شده و در راستای ارتقای توانمندی های آنان برنامه ریزی های منسجم، تدوین شود.

وی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی ارگان های دولتی برای ایجاد اشتغال مربوط به زنان گفت: برنامه های راهبردی با کمک بخش خصوصی و فعالین اقتصادی می توانند برای اشتغال زنان راهگشا باشند.

راهدار ادامه داد: برای پتانسیل های صنایع دستی مربوط به بانوان ...

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (22010466) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد