از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: پنج شنبه 15 اسفند 1392 ساعت 15:2


کد خبر : 22685242

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از احتمال انتصاب دو فرماندار خانم در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اردبیل؛ کمال الدین پیرموذن امروز در نشست با خبرنگاران گفت: این دو خانم به عنوان فرمانداران بیله سوار مغان و نمین انتخاب خواهند شد.

وی از نگاه ویژه دولت جدید به بانوان در امور اجرایی کشور خبر داد و افزود: بانوان می توانند با مدیریت نوین نقش ارزنده ای در توسعه کشور داشته باشند.

این نماینده مجلس گفت: انتخاب فرمانداران با پیشنهاد و بررسی دولت و استانداران اجرا می شود و نمایندگان هم در این زمینه سهم مشارکتی و اظهار نظر را دارند/س.

منبع خبر باشگاه خبرنگاران (www.yjc.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (22685242) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد