از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: پنج شنبه 3 مرداد 1392 ساعت 16:40


کد خبر : 16097211

استاندار بوشهر گفت: بیمارستان 32 تختخوابی تامین اجتماعی عسلویه در 5 بخش داخلی، اطفال، جراحی، بی هوشی و زنان در کوتاهترین زمان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر،فریدون حسنوند عصر امروز در نشست با مسئولان علوم پزشکی و تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: توجه به سلامت و بهداشت در جامعه امروز اهمیت زیادی دارد و باید از امکانات و توانمندی های موجود برای رشد شاخص های بهداشتی بهره ببریم.

وی با تاکید بر این نکته که باید از تمام و ظرفیت برای سلامتی مردم بهره برد افزود: عسلویه به عنوان قطب اقتصادی و انرژی کشور نیازمند توجه بیشتر است و باید امکانات بیشتری برای مردم این شهر و روستاهای اطراف مستقر کنیم تا بتوان بخشی از خواسته های به حق جمعیت 65هزار نفری عسلویه را تامین کرد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: بیمارستان 32 تختخوابی تامین اجتماعی عسلویه مطابق با استانداردهای لازم مراکز درمانی طراحی شده است و تاکنون بیش از 120 میلیارد ریال صرف ساخت این بیمارستان شده است.

حسنوند با اشاره به اینکه بیمارستان 32 تختخوابی تامین اجتماعی عسلویه در 5 بخش داخلی، اطفال، جراحی، بی هوشی و زنان در کوتاهترین زمان راه اندازی خواهد شد اظهار داشت: این بیمارستان از سال 84 عملیات احداث آن آغاز شده است که با گذشت بیش از 8سال از ساخت آن جایز ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16097211) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد