از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: جمعه 8 آذر 1392 ساعت 18:29


کد خبر : 19410125

تهران - ایرنا - کتاب های «در جستجوی اصالت» نوشته «چارلز گیان» با ترجمه آرش محمد اولی و «معماری زبان و ذهن در فلسفه ویتگنشتاین» اثر «آنتونی کِنی» با ترجمه محمدرضا اسمخانی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کتاب «در جستجوی اصالت» در هشت فصل با عنوان های «فرهنگ اصالت»، «باغ افسون شده»، «جهان بینی مدرن»، «رمانتیسم و آرمان اصالت»، «قلب تاریکی»، «مرکزیت زدایی از سوژه»، «خویشتن های داستان وار» و «زمینه اصالت» نوشته شده است.

نویسنده در این کتاب به تأمل در این باب می پردازد که چرا و چگونه معنای اصالت تغییر کرده است؛ چرا اصالت زمانی به این معنی بود که جزیی از تصویر کیهانی بزرگ تری باشیم و زمانی دیگر به معنای تأمل و تعمق در جهان درونی خود. او در این کتاب خاستگاه های این مفهوم را در تاریخ اندیشه بررسی و نقد می کند.

«در جستجوی اصالت» با 216 صفحه، شمارگان 1100 نسخه از سوی انتشارات ققنوس منتشر شده است.

کتاب «معماری زبان و ذهن در فلسفه ویتگنشتاین» نیز شامل 12 فصل از جمله «طرح زندگی نامه ای فلسفه ویتگنشتاین»، «میراث فرگه و راسل»، «نظریه تصویری گزاره»، «متافیزیک اتمیسم منطقی»، «فهمیدن، فکر کردن و قصد کردن»، «در باب شکاکیت و یقین»، «بازی های زبانی»، «زبان های خصوصی» و... است.

** «قصه های عشق مجنون» در راه انتشار

اولین مجموعه داستان «احمدرضا تخشید» با عنوان «قصه های عشق مجنون» ...

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (19410125) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد