از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: سه شنبه 29 مرداد 1392 ساعت 20:56


کد خبر : 16674456

ارومیه/ واحد مرکزی خبر/ ورزشی

ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری بوکان 90 درصد پیشرفت دارد .

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، ساخت این مکان ورزشی را از سال 81 در زمینی به مساحت 23 هکتار آغاز کرد .

فرماندار بوکان امروز گفت: برای اجرای این طرح ورزشی تاکنون 80 میلیارد ریال هزینه شده است .

حسن عباسی افزود : این ورزشگاه با نصب چمن مصنوعی ، صندلی تماشگران و آسفالت محوطه آن ظرف دو ماه آینده آماده بهره برداری می شود.

این ورزشگاه شامل محیط ورزشی از جمله سالن های سرپوشیده ، زمین ورزشی فوتبال استاندارد ، سالن های بدنسازی، جایگاه خبرنگاران و داوران و قسمت اداری است .

وی افزود : ورزشگاه پنج هزار نفری بوکان پس از بهره برداری به یکی از بزرگترین و مجهزترین ورزشگاه های جنوب آذربایجان غربی تبدیل خواهد شد .

منبع خبر واحد مرکزی خبر (www.iribnews.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16674456) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد