از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 7 بهمن 1392 ساعت 12:7


کد خبر : 21200074

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی با اعلام اینکه در دهه فجر و ۲۲ بهمن،هیچ عفوی شامل زندانیان نمی شود، افزود: عفوی که شامل زندانیان در آینده می شود در مناسبت های دیگری مانند میلاد حضرت زهرا (س) یا مناسبت ملی مانند عید نوروز خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندان ها، در مورد شرایط عفو در مناسبت های مختلف، اظهار کرد: عفوی که به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) صورت گرفت، موردی بود و پرونده های جمعی از زندانیان که جزو مرتکبین جرایم مختلف بودند، در کمیسیون های عفو و بخشودگی مورد بررسی قرار گرفت و مستحق بودن آن ها برای عفو تایید شد.

وی ادامه داد: در آیین نامه عفو زمان ها و مناسبت های مختلف مذهبی و ملی پیش بینی شده است. گاهی اوقات وقتی دو مناسبت به یکدیگر نزدیک هستند، یکی از آن دو مناسبت برای مشمولان عفو در نظر گرفته می شود.

رئیس سازمان زندان ها با بیان اینکه دهه فجر و میلاد حضرت رسول به یکدیگر نزدیک بود، گفت: با توجه به اینکه زمان این دو مناسبت به یکدیگر نزدیک بود تصمیم گرفته شد که عفو در روز میلاد پیامبر اجرا شود و در دهه مبارک فجر و 22 بهمن، عفوی مشمول زندانیان نخواهد شد.

وی گفت: عفوی که شامل زندانیان در آینده می شود، در یکی از مناسبت های مذهبی مانند میلاد حضرت زهرا (س) یا مناسبت ملی مانند عید نوروز خواهد بود.

منبع خبر شبکه خبر (irinn.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (21200074) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.



طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد