از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: پنج شنبه 1 اسفند 1392 ساعت 14:50


کد خبر : 22093003

مدیرکل جدید میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه مازندران،دلاور بزرگ نیا ظهر پنجشنبه یکم اسفندماه 92 در آیین معارفه خود که در سالن سلمان هراتی ساری برگزار شد اظهار داشت:میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری یک صنعت و فعالیت فرا بخشی است .

وی با بیان اینکه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ذاتاً و ماهیتاً حوزه فرهنگ است گفت: صنایع دستی یک هنر ملی است و صنایع دستی هر قوم نشان دهنده هنر ملی همان قوم است .

مدیرکل جدید میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران یاداور شد: با توجه به اینکه اندکی از منابع درامدی ما از نفت است اما اکثر کشورها منبع درامدی خود را از گردشگری تامین می کنند .

بزرگ نیا ، صلح جهانی را محصول گردشگری خارجی و وفاق و همدلی را محصول گردشگری داخلی دانست .

به گزارش ایسنا در این مراسم از زحمات 6 ساله سیف الله فرزانه قدردانی و دلاور بزرگ نیا به عنوان مدیرکل جدید میراث ...

منبع خبر ایسنا (mazandaran.isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (22093003) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد