از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: شنبه 21 بهمن 1391 ساعت 12:2


کد خبر : 12810422

هماهنگی های لازم برای استقرار گروه های فنی سازمان صداوسیما در محل های مختلف و مسیرهای راهپیمایی فردا، 22 بهمن صورت گرفته و واحد های سیار و اکیپ های تصویربرداری، آماده ی انعکاس این رویداد هستند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، شبکه های مختلف صداوسیما برنامه هایی متفاوتی برای انعکاس این رویداد مهم تدارک دیده اند.

برنامه های زنده برخی شبکه ها با حضور کارشناسان و میهمانان در استودیوهای پخش از جمله ی این تمهیدات برای پوشش راهپیمیایی فرداست.

این برنامه ها به طور دائم تصاویری را در ارتباط مستقیم با واحدهای مستقر در راهپیمایی 22 بهمن برای مخاطبان خود پخش می کنند.

گزارشگران مستقر در نقاط مختلف تجمع میلیونی مردم نیز از حال و هوای این راهپیمایی مخاطبان را آگاه می کنند. در این حرکت رسانه یی، گروه های خبری هم با اعزام اکیپ های سیار خود گزارش هایی را از حضور مردم در این راهپیمایی عظیم تهیه می کنند که در بخش های مختلف خبر پخش خواهد شد.

مجریان کودک و نوجوان از جمله عمو پورنگ، خاله شادونه، عموهای برنامه فیتیله ها، عمو قناد، خاله ترگس و دیگر مجریان برنامه های کودک به همراه شخصیت های عروسکی مشهور در نقاط مختلف راهپیمایی مستقرند تا فضای شاد و جذابی را برای کودکان شرکت کننده در راهپیمایی فراهم آورند.

علاوه بر این گروه ها، دست اندرکاران تولید و خبر در مراکز استان های صدا و سیما هم ...

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (12810422) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد