از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: سه شنبه 12 شهریور 1392 ساعت 13:30


کد خبر : 17002661

مسئول کمیته آموزش و پژوهش هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتیجه نهایی بررسی های این هیات تا آبان ماه سال جاری خبر داد.

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان این مطلب افزود: پیش از این به دلیل مباحث بودجه ای و مالی در خصوص پیگیری هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و همین طور مسائلی مانند بررسی بودجه و یا رای اعتماد به هیات وزیران موجب شد تا حدودی کار هیات تحقیق و تفحص به تعویق بیفتد لذا در حال حاضر مجددا در دستور کار قرار گرفته است.

این عضو هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر این موضوع مورد پیگیری قرار گرفته و کمیته های مربوطه نیز در حال بررسی هستند که انتظار می رود تا آبان ماه سال جاری نتیجه اعلام شود.

انتهای پیام

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17002661) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد