از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: شنبه 18 آبان 1392 ساعت 12:8


کد خبر : 18860024

معاون اول رئیس قوه قضاییه درباره اقدامات تروریستی جیش العدل و اینکه مسئولیت ترورهای اخیر را بر عهده گرفته اند، گفت: این موضوع در حال بررسی است و این قضیه نکات ابهام آمیزی دارد از این رو این نکته از طرف ما تأیید نمی شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم عسکر اولادی در مسجد ارک تهران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره ویژگی های اخلاقی مرحوم عسکر اولادی اظهار داشت: آقای عسکر اولادی یک چهره ای است که اگر در این ایام بخواهیم او را معرفی کنیم باید گفت که او هم آمر به معروف و هم ناهی از منکر بود.

رئیسی با اشاره به سوابق مبارزاتی عسکراولادی در قبل از انقلاب تصریح کرد: آن مرحوم با رژیم پهلوی و ستمشاهی انصافاً بسیار خوب مقابله کرد و مانند چهره ارزشمندی در دوران مبارزه درخشید.

معاون اول رئیس قوه قضاییه ادامه داد: مرحوم عسکر اولادی پس از پیروزی انقلاب و تشکیل نظام جمهوری اسلامی در ارتباط با حمایت، مقاومت و ایستادگی در برقراری نظام جمهوری اسلامی و حمایت بی چون و چرا از ولایت بسیار مثال زدنی عمل کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر قرار داریم، اگر بخواهیم یک چهره الگو در این زمینه معرفی کنیم، مرحوم عسکراولادی می تواند به عنوان یک الگو مطرح باشد چرا که انصافاً چهره ای با ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (18860024) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد