از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: یکشنبه 27 اسفند 1391 ساعت 9:2


کد خبر : 13517818

شهرکرد - شهردار بلداجی از برگزاری جشنواره گز بلداجی در 15 اردیبهشت ماه سال آتی در دانشگاه شهرکرد خبر داد.

ˈیزدان آقاخانیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون چندین همایش گز در مرکز استان برگزار شده که با مساعدت استاندار مقرر شد این همایش با محوریت صادرات به جشنواره تبدیل شود.

وی تصریح کرد: گز بلداجی به عنوان مرغوب ترین و باکیفیت ترین گز در دنیا شناخته شده و معرفی هر چه بهتر این محصول و بازاریابی برای صادرات آن اهمیت فراوانی دارد که برگزاری این جشنواره در تحقق این هدف اثرگذار است.

آقاخانی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی گز بلداجی، افزایش صادرات و ایجاد فرصت های صادراتی در داخل و خارج از کشور عنوان کرد.

شهردار بلداجی افزود: بیش از 80 واحد تولید گز در این شهر وجود دارد که در این واحدها سه هزار نفر به صورت مستقیم و شش هزار نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار هستند.

7364/558/

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir

منبع خبر ایرنا (www.irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (13517818) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد