از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: پنج شنبه 7 شهریور 1392 ساعت 17:40


کد خبر : 16908897

رئیس نمایندگی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران در غرب مازندران گفت: 13 فقره موافقت اصولی برای مجتمع خدماتی رفاهی در حوزه غرب مازندران صادر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های مازندران، علی نصیری گفت: پروژه آسفالت رمپ ورودی، خروجی و پارکینگ مجتمع خدماتی رفاهی ناظریان در غرب مازندران انجام شد.

وی اظهار داشت: با پیگیری های متعدد این اداره کل در نهایت با هماهنگی های صورت گرفته در خصوص تکمیل رمپ ورودی و خروجی و پارکینگ مجتمع خدماتی رفاهی ناظریان برای افزایش ایمنی و کاهش تصادفات وسایل نقلیه ای که قصد ورود و خروج برای استفاده از امکانات جایگاه سوخت به مجموعه را دارند، آسفالت و ایمن سازی آن با نصب علائم افقی با نظارت گروه فنی و امور پیمان های اداره کل به صورت کمک بلاعوض انجام شده است. 

وی اعتبارات انجام شده در این بخش که توسط اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان تامین شده است را 1.5 میلیارد ریال ذکر کرد.

رئیس نمایندگی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در غرب مازندران گفت: تاکنون 13 فقره موافقت اصولی برای مجتمع خدماتی رفاهی در حوزه غرب مازندران صادر شده و در حال حاضر مجتمع خدماتی رفاهی ناظریان به بهره برداری رسید و دو مجتمع آن در حال احداث است.

انتهای پیام/2296/ح

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16908897) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد