از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: پنج شنبه 11 مهر 1392 ساعت 14:42


کد خبر : 17863305

به گزارش ایرنا، این مرجع روز پنجشنبه در دیدار با سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تماس رییس جمهوری امریکا با رییس جمهوری ایران گفت: دکتر روحانی ضمن حفظ ادب و احترام، سخن خود را بیان کرد و پاسخ رییس جمهوری امریکا را در کمال ادب و سربلندی داد.

وی افزود: رییس جمهوری وقتی در سفر به امریکا ادب و اخلاق را رعایت کرد با سخنان مودبانه خود موجب شد یک سر و گردن بالاتر از اوباما قرار بگیرد و در واقع عظمت ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

وی تاکید کرد: رابطه بین المللی باید بر اساس عزت و هدف باشد.

وی ادامه داد: در معادلات جهانی باید با زبان دیپلماسی، حکمت و اهداف خود را دنبال کنیم.

آیت الله جوادی آملی در ادامه گفت: این کشور تا اسلامی نشود، مشکلاتش حل نمی شود و اسلامی شدن آن بستگی به اسلامی شدن مجامع علمی و دانشگاهی دارد.

وی افزود: کشور ما روزگاری برای به دست آوردن کوچکترین ابزار مورد نیاز خود به سایر کشورها وابسته بود اما امروز بزرگترین فن آوری ها و دانش ها در دست دانشمندان ایرانی است که این موفقیت در گرو شرف ملی ماست.

جوادی آملی یادآور شد : جهان را دین تامین می کند و اسلام ...

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17863305) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد