از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: دوشنبه 21 مرداد 1392 ساعت 14:9


کد خبر : 16468011

تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب 1392/05/21

پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی برای آشنا ساختن مردم، فرهنگ سازی در بکارگیری تجهیزات ایمنی و حفاظتی و ارائه آخرین دستاوردها برگزار می شود.

مدیر برگزاری این نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی با توجه به افزایش تقاضا برای استفاده از تجهیزات ایمنی و حفاظتی و افزایش تعداد اماکن و خطرهای متعدد در سال های گذشته برگزار می شود و طراحی و مشاوره سیستم های ایمنی و حفاظتی، دوربین های مداربسته و تحت شبکه، اعلام و اطفاء حریق، دزدگیر اماکن، کنترل دسترسی، کنترل یکپارچه ساختمان، گیتهای فروشگاهی و سیستمهای بازرسی از موضوع هایی است که در این نمایشگاه مطرح خواهد شد.

امیر تیمور نژاد گفت: در این نمایشگاه معتبرترین شرکتهای سیستم های ایمنی و حفاظتی تجهیزات خود را عرضه می کنند و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر دراین باره به پایگاه اطلاع رسانی این نمایشگاه به نشانی اینترنتیWWW.ISSFAIR.COM مراجعه و یا با شماره تلفن های88652379 تا 81 ارتباط برقرار کنند.

وی با بیان اینکه این ...

منبع خبر واحد مرکزی خبر (www.iribnews.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16468011) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد