از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: جمعه 11 بهمن 1392 ساعت 17:44


کد خبر : 21349426

تهران - ایرنا - گروه موسیقی تلفیقی «چار تار» در مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر برنامه اجرا می کنند .

به گزارش ایرنا، این خبر را آرمان گرشاسبی خواننده گروهموسیقی «چار تار» عصر جمعه در اختیار خبرنگار فرهنگی خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار داد.

وی حضور در این رخداد بین المللی و فرهنگی در حوزه هنر هفتم را برای گروم موسیقی جوان چار تار ارزشمند دانست و تصریح کرد اعتماد به هنرمندان به خصوص جوانان این عرصه در حقیقت سرمایه گذاری برای آینده سازی و تقویت بسترهای فرهنگی کشور به شمار می رود.

وی ادامه داد: اینکه یک گروه جوان موسیقی برای اجرای برنامه در یک رخداد بین المللی دعوت شده اند در حقیقت نشان دهنده نگاه یکسان مسوولان و دست اندرکاران عرصه فرهنگ و هنر کشور در زمینه حمایت از هنرمندان است و امیدواریم که این نگاه که با آغاز کار دولت جدید شکل عملیاتی به خود گرفته است در آینده نیز ادامه داشته باشد.

مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تا ساعاتی دیگر با حضور مسوولان فرهنگی، دست اندرکاران این رویداد و هنرمندان سینماگر در تالار وحدت آغاز خواهد شد.

فراهنگ(4)**9266 1568

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (21349426) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد