از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: شنبه 9 دی 1391 ساعت 11:27


کد خبر : 12035470

خبرگزاری فارس: سیلوستر استالونه که این روزها سخت در تدارک تولید قسمت مجموعه فیلم «بی مصرف ها» است می خواهند خودش آن را کارگردانی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، «بی مصرف ها» 1 و 2 بر اساس فیلم نامه های این بازیگر اکشن سینما ساخته شده اند و استالونه در آن نقش اصلی را بازی کرده است.

سیلوستر استالونه می گوید سایمن وست دومین قسمت فیلم را خوب کارگردانی کرد، ولی با حال و هوای درونی آن بیگانه بوده است.

به گفته استالونه: «بحث فقط بر سر یک کارگردانی خوب و دقیق نیست. باید به حال و هوای کلی قصه هم علاقمند بود، تا بتوان فیلمی جذاب کارگردانی کرد.»

این بازیگر و تهیه کننده ژانر اکشن بر این باور است که از آنجا که نویسنده فیلم نامه «بی مصرف ها» است، بهتر از هر کسی می تواند وظیفه کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

استالونه در سال2010 اولین قسمت «بی مصرف ها» را کارگردانی کرد. این فیلم در کمال حیرت تحلیل گران اقتصادی سینما، با یک فروش خوب در سطح جهانی روبرو شد.

استقبال تماشاگران از این فیلم باعث شد تا تهیه کنندگان آن در شرکت فیلم سازی میلینیوم فیلمز تصمیم بگیرند امر کارگردانی قسمت دوم آن را به دست یک فیلم ساز مطرح ژانر اکشن بسپارند.

سایمن وست که در کارنامه اش فیلم های «لاراکرافت» و «هواپیمای حمل محکومان» را دارد ،این فیلم را بر ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (12035470) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد