از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: جمعه 11 بهمن 1392 ساعت 7:33


کد خبر : 21336136

بستک - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش بستک با بیان اهمیت امر خبرنویسی و خبرنگاری گفت: خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه بویژه جامعه دانش آموزی نقش کلیدی دارد.

به گزارش جمعه ایرنا، ˈناصر توکلیˈ در نشست خبرنگاران پانا این مدیریت ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام دهه فجر با بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی، افزود: یک خبر کوچک که به ظاهر اهمیتی ندارند، گاهی می تواند به عنوان یک خبر بسیار جالب در خبرگزاری ها مطرح گردد و باید تلاش کرد نگاه تیزبین خود را به جهان اطراف خود باز کرده و دقیق باشید.

وی، جایگاه و اهمیتی که جامعه در حوزه خبرنگاری قائل است را بسیار مهم دانست و بیان داشت: یکی از فاکتورهای موفقیت آمیز در عرصه خبرنگاری ارتباط دقیق و نگاهی تیزبینانه به محیط اطراف و زندگی خود است.

مدیر آموزش وپرورش بستک، با اشاره به اینکه فعالیت های خبری و اطلاع رسانی می تواند یکی از مسیرهای اصلی رسیدن به آگاهی های درست باشد، گفت: اطلاع رسانی به موقع برنامه ها موجب تشویق و ترغیب در اجرای برنامه های آموزشی وپرورشی می شود.

توکلی، با بیان اهمیت امر خبرنویسی و خبرنگاری، اضافه کرد: نقش خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه بویژه جامعه دانش آموزی بسیار حائز اهمیت است و دانش آموزان را به صداقت، امانتداری، نظم، تعهد و اطاعت پذیری از والدین و مسوولان آموزشگاه توصیه نمود.

وی گفت: ب ...

منبع خبر ایرنا (bandarabbas.irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (21336136) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد