از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 8 مهر 1392 ساعت 0:7


کد خبر : 17751345

کرمانشاه- خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: سی و دومین سالگرد شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی با سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در استان کرمانشاه برگزار می شود.

فرزند چهارمین شهید محراب، آیت الله اشرفی اصفهانی با اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت: مراسم سی و دومین سالگرد شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی با سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد اشرفی اصفهانی افزود: حدود 12 سال قبل، کنگره بیستمین سالگرد شهادت شهید محراب به میزبانی کرمانشاه با سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، با حضور مردم و همه نمایندگان مراجع تقلید و شخصیت های بزرگ از سراسر کشور در کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی در این سفر با مردم استان دیدار عمومی نیز خواهند داشت، گفت: مکان دیدار عمومی هنوز مشخص نیست و باید پس از پیشنهاد و در نظر گرفتن همه جوانب این مکان تعیین شود و به اطلاع می رسد.

وی افزود: در این سفر مردم مطالباتی خواهند داشت که می توانند از این طریق به گوش رئیس جمهور خود برسانند و در سفر وی به کرمانشاه چندتن از وزرای دولت به همراه ایشان خواهند بود.

...

منبع خبر جمهوری اسلامی (www.jomhourieslami.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17751345) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد