از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: دوشنبه 14 مرداد 1392 ساعت 9:8


کد خبر : 16316117

براساس مصوبه هشتصد و هشتاد و سومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش و با امضای محمود احمدی نژاد (رئیس جمهور وقت) ، واگذاری اختیار تصویب مقررات مورد نیاز دوره اول متوسطه به کمیسیون اساسنامه ها و مقررات تحصیلی واگذار شد.

به گزارش سرویس « آموزش و پرورش» ایسنا، براساس این ماده واحده ، شورای عالی آموزش و پرورش در دوره انتقال و گذر از دوره راهنمایی تحصیلی به دوره اول متوسطه به کمیسیون اساسنامه ها و مقررات تحصیلی اجازه می دهد ، مقررات مورد نیاز این دوره انتقالی را با اصلاح و تغییر در مصوبات موجود( مورد عمل در دوره راهنمایی تحصیلی ) و یا وضع مقررات جدید بررسی و تصویب کند.

مصوبات کمیسیون در این زمینه به منزله مصوبه شورای عالی تلقی و با امضای وزیر آموزش و پرورش ابلاغ خواهد شد.

این گزارش می افزاید : براساس تبصره یک و 2 این ماده واحده ، دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش موظف است تصمیمات کمیسیون را در اولین جلسه شورا به اطلاع اعضا برساند و وزارت آموزش و پرورش نیز موظف می باشد ، مقررات مورد نیاز برای اجرای پایه هفتم را تا قبل از شروع سال تحصیلی 93-92 و برای سایر پایه های دوره اول متوسطه حداکثر ظرف شش ماه براساس مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی بازنگری و برای بررسی و تصویب به دبیرخانه شورای عالی ارائه نماید.

براساس این گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این موضوع در تاریخ 31 تی ...

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16316117) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد