از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: جمعه 11 مرداد 1392 ساعت 0:28


کد خبر : 16244415

پزشک تیم ملی کشتی نوجوانان ایران با انتقاد از برخورد بسیار زشت و دور از معرفت مغولی ها با تیم ایران گفت: پس از این که به دلیل پرداخت نکردن پول از هتل اخراج شدیم دو شب را با پول شخصی در یک مسافرخانه گذراندیم.

دکتر رامین امیرساسان در گفت وگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیرامون مشکلات به وجود آمده برای تیم ملی کشتی نوجوانان ایران در پیکارهای آسیایی مغولستان، گفت: به دلیل نرسیدن پول به تیم در زمان مناسب از روز سوم مغول ها حق استفاده از رستوران و ایاب و ذهاب را از تیم ایران گرفتند و از سرویس هایی که برای سایر تیم ها در این مسابقات ارائه می دادند ایران را محروم و از پس دادن پاسپورت های ما به علت عدم پرداخت پول در موعد مقرر خودداری کردند.

پزشک تیم ملی کشتی نوجوانان با اشاره به این که به دلیل بی پولی از خوردن غذاهای رستوران منع شدیم و با بیسکویت و شکلات و کیک شکم بچه ها را سیر می کردیم، تاکید کرد: در این مدت بچه های مردم سختی های زیادی کشیدند. متاسفانه همین مغولی های بی معرفت که در گذشته در مسابقاتی که به ایران آمده بودند 10 شب در خانه کشتی اسکان داده شدند و فدراسیون به آنها غذای رایگان می داد، در جواب با بی شرمی این چنین بد با تیم ایران برخورد و همه چیز را فدای پول کردند.

وی با بیان این که کمپی که مغول ها برای همه تیم ها در نظر گرفته بودند بسیار وضعیت اسفباری داشت ...

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16244415) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد