از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: چهارشنبه 6 آذر 1392 ساعت 22:5


کد خبر : 19374008

ساعت های هوشمند بازار بالقوه ای دارند که سامسونگ با درک اهمیت آن، سعی در گسترش سیطره خود بر این حوزه از بازار و تسلط کامل بر آن دارد، از این رو کمپانی کره ای از هر فرصتی برای عرضه ی ساعت های خود بهره می برد. می توان ارائه ی این ساعت به همراه گلکسی نوت 3 را جزو سیاست های تبلیغاتی و بازاریابی سامسونگ عنوان کرد. هم اکنون نیز اخباری در مورد شروع به کار برای تولید نسل جدید گلکسی گیر به گوش می رسد که علارغم گذشت زمان کمی از عرضه ی نسل اول، نشان از علاقه ی سامسونگ به این حوزه از فناوری دارد.

اگر شما نیز یکی از کاربران Galaxy Gear باشید، احتمالا به این نکته پی برده اید که سامسونگ اخیرا به روزرسانی های مناسبی برای ساعت هوشمند خود ارائه داده که منجر به اضافه شدن انواع اعلانیه ها در این ساعت مچی می شود. یکی از نکات منفی در مورد گلکسی گیر تعداد کم اعلانیه های آن بود.

دومین نقطه ی ضعف آن، ضخامت ساعت هوشمند سامسونگ است که رضایت برخی از کاربران را جلب نکرده است. براساس اخبار منتشر شده سامسونگ در حال کار روی نسل بعدی ساعت هوشمند خود است. شاید طراحی و تولید نسل بعدی گلکسی گیر کمی زود به نظر برسد، اما اگر سامسونگ قادر باشد تا از نسل جدید درآمد خوبی کسب کند، این مسائل اهمیتی ندارد. براساس شایعات، نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ 15 تا 20 درصد باریک تر از نسل اول خواهد شد.

براساس اطلاعات منتشر شده، سامسونگ در نظر دارد تا نسل جدید گلکسی گیر را به همراه پرچمدار جدید خود گلکسی S5 به بازار عرضه کند. به نظر می رسد سامسونگ درنظر دارد تا گلکسی S5 را در بهار سال آینده شمسی به بازار عرضه کند. براساس ادعای سامسونگ، 800 هزار دستگاه از گلکسی گیر به فروش رسیده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع خبر زومیت (www.zoomit.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (19374008) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد