از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: چهارشنبه 16 مرداد 1392 ساعت 17:4


کد خبر : 16386234

به گزارش خبرگزاری فارس ، معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای رازی از اجرای برنامه های تفریحی ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان در جنوب پایتخت خبر داد.

یوسف صادقی درخصوص چگونگی و زمان اجرای این برنامه ها گفت: در نظر داریم به منظور آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی فرهنگ سرای رازی برنامه هایی را در قالب مسابقات ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار کنیم.

صادقی افزود: یک تجربه نو همراه با اسکواش عنوان برنامه ای است که دوشنبه 21 مردادماه از ساعت 17تا19 و به منظور آشنایی نوجوانان وجوانان با ورزش اسکواش در سالن اسکواش ورزشگاه شهید حیدرنیا برگزار خواهد شد. ضمن اینکه حرکت با وسیله نقلیه عمومی از مبداء( فرهنگ سرای رازی) صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین مسابقه سه چرخه سواری ویژه کودکان زیر 8 سال روز پنجشنبه 31 مرداد ماه از ساعت 17 تا 19 ضمن ثبت نام والدین این عزیزان از هم اکنون تا روز مسابقه صورت برگزار خواهد شد .

شهروندان علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی خیابان کارگر جنوبی، میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی، فرهنگ سرای رازی مراجعه و ی ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16386234) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد