از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: جمعه 19 مهر 1392 ساعت 17:39


کد خبر : 18086297

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان در امارات عربی متحده برگزار شد که تیم ها در دو گروه حریفان خود را شناختند.

رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان با حضور تیم های روسیه، برزیل، سوییس، مکزیک، ایران، ایتالیا، مراکش و امارات عربی متحده در دو گروه چهار تیمی برگزار می شود.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان قهرمان آسیا در این مسابقات برای اولین بار حضور دارد و قرعه کشی این رقابت ها به قرار زیر است:

گروه یک: روسیه، ایران، برزیل و ایتالیا

گروه دوم: امارات عربی متحده، مراکش، سوییس و مکزیک

ورزشی (۱). ** ۱۳۷۹ ** ۱۵۸۹

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (18086297) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد