از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: شنبه 2 آذر 1392 ساعت 11:29


کد خبر : 19218540

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح موضوع تقلیل تعداد نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی در حقیقت خیانت به این شهر و آرمان های مردم است.

محمدسعید انصاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: طرح موضوع تقلیل تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آبادان در حقیقت خیانت به این شهر و آرمان های مردم است.

وی اضافه کرد: همیشه در آبادان ساز اتحاد زده شده و آبادان تنها شهر کشور بوده که با وجود عدم مرکز استان، بودن دارای سه نماینده در مجلس است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق قانون باید هر 10 سال یک نماینده به تعداد نماینده های هر شهر افزوده شود در غیر اینصورت اقدام خلاف قانون است.

وی همچنین عنوان کرد: اینکه به جای طرح افزایش نمایندگان به فکر تقلیل نمایندگان این شهر هستیم تاسف برانگیز است.

انصاری ادامه داد: طرح جداسازی آبادان از اروندکنار از سوی مردم و دلسوزان این منطقه غیرقابل قبول است و مطمئنا طراحان آن به آرزوی خود دست نخواهند یافت.

انتهای پیام/ 72001/ع30

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (19218540) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد