از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: جمعه 5 مهر 1392 ساعت 18:32


کد خبر : 17680462

رییس ستاد برگزاری نهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان گفت: ۳۶۹ اثر از ۱۲۷ شهر کشور به نهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر در کاشان راه یافت.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اصفهان ، مهدی نادعلی در نشست خبری نهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر در تماشاخانه ماه فرهنگسرای مهر کاشان افزود: جشنواره امسال در قالب چهار کارگروه ارتباطات، تشریفات، پشتیبانی و جذب مشارکت های مردمی و فنی از ابتدای خرداد کار خود را آغاز کرده است .

وی با بیان اینکه در این دوره ۲۶۵ هنرمند در قالب ۱۴ گروه نمایشی به ارائه آثار خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: از این تعداد دو گروه بومی و بقیه از سایر شهرستان های کشور هستند .

رییس ستاد برگزاری نهمین جشنوار سراسری تئاتر مهر کاشان گفت : ۱۴ گروه در مرحله نهایی در بخش محیطی و اجرای صحنه با رویکرد رقابتی، شش گروه غیر رقابتی در بخش نمایشنامه خوانی از کاشان و در بخش نمایش های خیابانی پنج گروه رقابتی حضور یابند .

نادعلی همچنین از انتخاب پوستر جشنواره توسط ۱۰ داور خبر داد و گفت: از مجموع ۱۹ اثر ارسال شده، طرح مصطفی توفیقی به عنوان پوستر نهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان انتخاب شد .

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان هدف از برگزاری این ...

منبع خبر باشگاه خبرنگاران (www.yjc.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17680462) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد