از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: یکشنبه 1 دی 1392 ساعت 12:45


کد خبر : 20087822

نتایج آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که ۱۹ مهر ماه توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری فارس نتایج آزمون سراسری حفظ، مفاهیم، تفسیر و تدبر در قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

بنا بر این گزارش این آزمون در تاریخ 19 مهر ماه 1392 در سراسر کشور برگزار شده بود که امروز 1 دی ماه 1392 نتایج آن از طریق سایت اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

این آزمون با حضور بیش از 70 هزار نفر در 33 رشته برگزار شد که استان های اصفهان، خراسان رضوی و کرمان به ترتیب بیشترین شرکت کننده را در این آزمون داشتد و از این میان 12 درصد آقا و 88 درصد خانم بودند.

شرکت کنندگان در این آزمون اغلب از قرآن آموزان مؤسسات تحت پوشش وزارت ارشاد هستند که در صورت موفقیت در آزمون، گواهینامه قبولی دریافت می کنند.

انتهای پیام/ک

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (20087822) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد