از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 3 تیر 1392 ساعت 8:42


کد خبر : 15399332

رییس دانشگاه نیمه حضوری ارومیه در پی بروز اختلال در سایت دانشگاه، گفت: مشکل سایت دانشگاه در اسرع وقت برطرف می شود.

دکتر جوادی در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) واحد آذربایجان غربی، افزود: دلیل اختلال در سایت دانشگاه، قطع و وصل شدن پی در پی برق و مشکل پیدا کردن سیستم ها است.

وی افزود: همکاران در حال حاظر در حال تلاش جهت رفع مشکل سایت می باشند و مشکل بزودی رفع خواهد شد.

وی همچنین در مورد ثبت نام ترم تابستان دانشگاه، افزود: با توجه به مهمان شدن دانشجویان شهرهای دیگر برای ترم تابستانی و جهت احراز هویت آنها به عنوان دانشجو، ثبت نام به صورت حضوری انجام می شود و متقاضیان نام نویسی برای ترم تابستانی می توانند با مراجعه به مرکز آموزش های نیمه حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

جوادی تصریح کرد: انتخاب واحد این مرکز تا روز پنجشنبه ششم تیر ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع خبر ایسنا (isna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (15399332) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد