تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: سه شنبه 21 آبان 1392 ساعت 14:5


کد خبر : 18953814

تهران - ایرنا - رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92 در سی امین یادواره بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، اسدالله اسدی گرمارودی با اشاره به تغییرات عمده ایجاد شده در شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 93-92، گفت: تغییر در کیفیت امتیازدهی به برخی سنجه ها، ایجاد سنجه های جدید از جمله امتیازدهی به مدارک تمام دوره های تحصیلی، اصلاح حداقل امتیاز تعیین شده برای احراز عنوان معلم نمونه به تناسب افزایش امتیاز کلی از جمله تغییرات عمده ای است که در این شیوه نامه اعمال شده است.

وی با اشاره به فصول مختلف این شیوه نامه، افزود: فصل اول این شیوه نامه شامل کلیات، اهداف و مشمولان می شود و در ادامه فصل دوم به سازمان و تشکیلات، فصل سوم به مراحل انتخاب معلمان نمونه، فصل چهارم به ارزیابی و فصل پنجم به تعامل با ستاد مرکزی پرداخته است.

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در این شیوه نامه سهمیه معلمان نمونه در هر شهرستان، استان و کشور براساس برنامه پنجم توسعه مشخص شده که در این میان خراسان رضوی با 62 سهمیه استانی بیشترین و سمنان با 6 سهمیه کمترین تعداد را به خود اختصاص داده اند.

به گفته گرمارودی، تعداد سهمیه ...

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (18953814) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند
تصاویر خبری
«مرجان» رفت اعضایش ماندثبت نام صلواتی یارانه در یک سازمان!ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی چالدران ...پوشش 83 درصدی سامانه دیجیتال رسانه ملی ...اجرایی شدن طرح بیمارستان جامع تأمین اجتماعینوربخش: باید رتبه اول درمان را در آسیای ...سیستم HIS در تمام مراکز درمانی تأمین ...گزارش خبرنگار «نسیم» از برگزاری رزمایش اقتدار مرزبانی از پیام صلح و دوستی و همکاری با کشورهای همسایه تا اثبات کارایی تجهیزات جدید و رصد آنلاین مرزهای شرقی/ برجک های الکترونیکی جایگزین نیروهای مرزبانی در مناطق مرزی می شودامیدوارم در پایان سال جاری عملکرد حوزه ...پرداخت یارانه ها به شکل فعلی عادلانه نیستتصویری/ جستجو برای یافتن مسافران کشتی غرق شده در آبهای کره جنوبی ادامه دارد95 درصد درآمد تامین اجتماعی برای پرداخت ...نخست وزیر سوریه واحد ساخت اعضای مصنوعی ...افزایش صد درصدی خدمات برای بازنشستگان ...یو اس ای تودی:گرسنگی به یک بحران خاموش در آمریکا تبدیل شده است

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد