از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

زمان دریافت خبر: دوشنبه 7 مرداد 1392 ساعت 12:43


کد خبر : 16176067

کودکان و نوجوانان عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک و 2 اندیمشک جزء سی ام قرآن کریم را ختم کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اندیمشک، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ، مسئول کانون شماره یک اندیمشک اظهار کرد: مربیان کانون مراکز شماره یک و 2 اندیمشک همزمان با ماه رمضان مراسم ختم جزء سی ام قرآن را با حضور کودکان و نوجوانان در این مراکز برگزار کردند.

فهیمه سروندی تصریح کرد: بچه های عضو کانون با دعوت در مراسم ضیافت افطاری این مرکز ابتدا جزء سی ام قرآن مجید را به صورت گروهی ختم کردند.

وی ادامه داد: در این مراسم مربیان کانون مسائل احکام نماز و روزه و مبطلات آن ها را برای بچه ها توضیح دادند.

این مسئول فرهنگی ترویج و تقویت بنیه مذهبی کودکان و نوجوانان را هدف برگزاری این برنامه عنوان کرد و افزود: برنامه های مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه مبارک ادامه خواهند داشت.

مسئول کانون شماره 2 اندیمشک نیز پیرامون برگزاری این مراسم معنوی برای کودکان و نوجوانان این مرکز گفت: به مناسبت ماه رمضان جزء سی ام قرآن کریم توسط اعضا کودک و نوجوان قرائت شد.

فرخنده کمرکنی عنوان کرد: در این برنامه اعضای مرکز شماره 2 اندیمشک با خواندن دعای فرج این ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16176067) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد