از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: جمعه 31 خرداد 1392 ساعت 10:19


کد خبر : 15341538

راسل کرو بازیگر استرالیایی تبار سینما هم به جمع فیلم سازان می پیوندد و اولین فیلم سینمایی خود در مقام کارگردان را با نام «آب مقدس» جلوی دوربین می برد.

به گزارش خبرگزاری فارس ، قصه اولین فیلم بلند سینمایی راسل کرد در سال 1919 رخ می دهد و درباره یک پدر استرالیایی است که با یک سری مشکلات روبرو است.

وی برای حل کردن مشکلات خود راهی سفری به ترکیه می شود تا دو پسر خود را در این کشور پیدا کرده و آنها را سروسامان دهد.

پسران او در جریان جنگ سنگین گالیپولی گم شده اند و کسی اطلاعی از وضعیت آنان ندارد. این دو برادر جزو گروهی از نظامیان بودند که در این نبرد شرکت کردند.

نبرد گالیپولی یک تلاش ناموفق توسط نیروهای نظامی در دوران جنگ جهانی اول بود. هدف از این نبرد، کنترل آب های دریا برای مراقبت از منطقه ای بود که اروپا را به روسیه وصل می کرد.

فیلم نامه «آب مقدس» را اندرو آناستاسیوس با همکاری تروا لوم نوشته است. کلید فیلم برداری این درام جنگی اواخر سال جاری میلادی در استرالیا زده می شود و پس از بیست روز فیلم برداری، گروه سازنده راهی لوکیشن های کشور ترکیه می شوند.

هنوز معلوم نیست راسل کرو در اولین ساخته سینمایی خود بازی هم خواهد کرد یا خیر. اسامی بازیگران فیلم تا دو ماه دیگر اعلام خواهد شد.

راسل کرو که برای«گلادیاتور» اسکار بهترین بازیگر ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (15341538) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد