از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ساعت 8:44


کد خبر : 14644468

سهراب رضایی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس ، گفت: دانشگاه فنی وحرفه ای قصد تدوین سند پژوهشی این دانشگاه را دارد که این سند با توجه به منویات مقام معظم رهبری، سند چشم انداز 20 ساله است و براساس آن آمایش آموزش عالی کشور طراحی می شود.

وی افزود: در این سند تمام فعالیت ها و برنامه های آینده دانشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای مشخص می شود تا در آذرماه امسال در هفته پژوهش رونمایی شود.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار داشت: سند فعالیت های پژوهشی این دانشگاه در چند بخش تدوین می شود که در این بخش ها اهداف دانشگاه، سیاست های کلان، فعالیت ها و برنامه های آینده مورد بررسی قرار می گیرد.

رضایی گفت: با توجه به اینکه وضعیت پژوهش در دانشگاه فنی و حرفه ای با دانشگاه های دیگر متفاوت است در سند پژوهش این دانشگاه نیز آموزش تولید محور مورد تاکید است.

انتهای پیام/

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (14644468) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد