از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: شنبه 6 مهر 1392 ساعت 17:14


کد خبر : 17711785

برنامه "پژواک شهر" رادیو گفت وگو در این هفته نقش و کاربرد زمین شناسی و ژئومرفولوژی را در مدیریت و برنامه ریزی شهری و مقابله با خطرات زلزله تحلیل می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران وبه نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ برنامه "پژواک شهر"در این هفته به موضوعاتی چون رشد و عمران شهرها و رابطه آن با علم زمین شناسی،اهمیت زلزله و ضرورت انتقال پایتخت،حوادث طبیعی و رابطه آن با علم زمین شناسی، تفاوت گسلهای مهم و غیرمهم و خطرزلزله و... می پردازد. تهیه کننده و سردبیر این برنامه حمیدبیرانوند، کارشناس و مجری آن حسین جعفریان و کارشناسان حاضر در برنامه هم دکتر اردوان بهزاد، دکتر پدرام رفیعی و دکترمهدی زارع هستند.

این برنامه یکشنبه 7مهر ساعت 16 از شبکه رادیویی گفت وگو موج اف ام ردیف 103.5به سمع مخاطبان می رسد./ی2

منبع خبر باشگاه خبرنگاران (www.yjc.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17711785) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد