از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 20:22


کد خبر : 22815122

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار محمد حسن پور مدیرعامل شرکت پارس زیگورات ظهر امروز در این مراسم با بیان اینکه ساخت این پروژه از سال 88 آغاز شده است، اظهار داشت: هدف از احداث این مجموعه های خدماتی توسعه خدمات رفاهی مطمئن به هموطنان و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است.

با اشاره به اینکه بیش از 25 پروژه مجتمع های خدمات رفاهی در سطح محورهای اصلی کشور برنامه ریزی شده است، گفت: امروز شاهد هستیم که آنچه که به عنوان خدمات رفاهی به مردم ارائه می شود در شأن آنها نیست و باید در این زمینه اقدامات بهتری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه همزمان با این پروژه بیش از چهار پروژه دیگر نیز کلنگ خورده است، افزود: متأسفانه در این زمینه شاهد کم لطفی های زیادی از سیستم بانکی کشور بودیم که باعث شد ساخت و افتتاح این پروژه ها با تأخیر مواجه شود.

حسن پور از احداث بیش از 13 پروژه خدمات رفاهی در تیپ های 1 و 2 نیز خبر داد و گفت: پروژه های تیپ یک در 5 هزار و 500 متر مربع، دارای ساختمانی اداری و مجهز ساخته خواهد شد که قابلیت ارائه خدمات به کل ناوگان حمل ونقل را دارد.

وی ادامه داد: مجموعه های رفاهی تیپ 2 نی ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (22815122) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد