از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: چهارشنبه 23 مرداد 1392 ساعت 9:40


کد خبر : 16510468

به گزارش ایرنا از کمیته ملی المپیک ؛ این حرکت زمانی صورت گرفت که درجه حرارت هوا به بیش از ۴۰ رسیده بود و این امر برای نوجوانان ورزشکار سختی هایی را بوجود آورد، لذا بهترین راه برای خنک کردن آنها و سالن مسابقات استفاده از روش های از مد افتاده بود.

به عنوان مثال در روز نخست آغاز رقابتهای هندبال سالن برگزاری این مسابقات با استفاده از ۲۰۰ قطعه یخ بزرگ خنک شد تا حدی که درجه حرارت سالن به ۲۴ رسید .

اندازه هر مکعب یخ ۴۰.۲۰.۹۰ سانتی متر است و هزینه ۵۰ تایی آن حدود ۶ دلاربوده و در مقایسه با تکنولوژی جدید هزینه کمتری بر دوش مسولان برگزاری کنندگان می گذارد.

در حال حاضر شهر نانجینگ ۳۹ درجه دما دارد و به شدت شرجی است. سال آینده همین شهر در همین روزها میزبان دومین دوره بازیهای المپیک نوجوانان خواهد بود.

ورزشی(۱)** ۱۳۷۹**۱۵۵۳

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (16510468) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد