از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: چهارشنبه 16 اسفند 1391 ساعت 16:1


کد خبر : 13319062

عوامل برنامه رادیویی "مهر تابان" بنابر درخواست شنوندگان رادیو قرآن، امکان دانلود 10 قطعه تواشیح این برنامه را در پایگاه اطلاع رسانی این شبکه رادیویی امکان پذیر ساختند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن، برنامه صبحگاهی "مهر تابان" 10 قطعه تواشیح ویژه این برنامه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی این شبکه رادیویی در اختیار شنوندگان قرار داده است که این قطعات از جمله بهترین تواشیح های روز دنیا است.

این تواشیح ها به زبان عربی در مدح و ثنای خداوند، همچنین وصف غدیر و نگاهی به اسماء الهی به همراه درس های اخلاقی و دو قطعه در مورد حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یک قطعه کار فارسی است.

گفتنی است، برنامه صبحگاهی مهر تابان در فصل زمستان هر روز به جز پنجشنبه ها و روزهای تعطیل از ساعت 6:30 صبح پخش و این قطعات تواشیح در فواصل برنامه به اجرا گذاشته می شود.

برنامه مهرتابان تا 31 شهریورماه سال 92 از رادیو قرآن، موج FM ردیف 100 مگاهرتز پخش می شود.

برای دریافت فایل ها به پایگاه اطلاع رسانی شبکه رادیویی قرآن به نشانی http://radioquran.ir/?part=news&inc=news&id=1143 مراجعه نمایید. /ص

منبع خبر باشگاه خبرنگاران (www.yjc.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (13319062) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد