از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: جمعه 12 مهر 1392 ساعت 11:55


کد خبر : 17876102

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: استاندار جدید این استان شخصی آشنا به درد مردم و روحیات منطقه بوده و یک فردی کُرد و اهل سُنت باشد.

امید کریمیان نماینده مریوان و سروآباد با اشاره به ضرورت انتخاب سریع استاندار استان کردستان به خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران گفت: مجمع نمایندگان این استان گزینه نهایی خود را به وزارت کشور معرفی کردند.

وی در ادامه افزود: با توجه به این که آقای روحانی با شعار دولت تدبیر و امید روی کار آمد در زمان تبلیغات بیانیه ای تحت عنوان بیانیه شماره 3 داشت که در آن به استفاده از ظرفیت های اقوام و مذاهب اشاره شده بود و یک خواسته ای که در بین مردم کردستان وجود داشت را به یک مطالبه عمومی تبدیل کرد.

وی گفت: مردم استان کردستان مرتبا پیگیر این بندها هستند که یکی از آن بندها سپردن پست های مسئولیتی به همه اقوام است.

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: ما درصدد هستیم تا استاندار جدید این استان شخصی آشنا به درد مردم و روحیات منطقه بوده و یک فردی کُرد و اهل سُنت باشد.

وی تصریح کرد: در این راستا رئیس ستاد آقای روحانی در استان کردستان به وزارت کشور معرفی شده است.

وی گفت: مجمع نمایندگان استان تاکنون پیگیری های زیادی انجام داده اند و امیدواریم دولت به این خواسته توجه داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع خبر باشگاه خبرنگاران (www.yjc.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17876102) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد