از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: پنج شنبه 1 اسفند 1392 ساعت 14:48


کد خبر : 22092938

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل از توزیع حدود 32 هزار سبد کالا بین خانوارها در این شهرستان تا پایان بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، سبد کالا یکی از طرح های حمایتی دولت یازدهم و اقدامات جدی برای توجه به خانوارها و مردم بوده است.

با اجرایی شدن توزیع سبد کالا بار دیگر هجوم مردم و ازدحام جمعیت در شهرهای مختلف کشور به بانک ها و مراکز فروش را شاهد بودیم که هم اکنون تا حدودی وضعیت به روال عادی بازگشته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این شهرستان درباره چگونگی توزیع سبد حمایتی کالا ابراز داشت: از زمان آغاز توزیع سبد کالا تا پایان بهمن ماه در این شهرستان حدود 32 هزار سبد بین خانوارها توزیع شده است.

عباسعلی زمانی با بیان اینکه این سبد حمایتی به صورت رایگان از سوی دولت در اختیار مردم قرار می گیرد، عنوان داشت: براساس تعداد جمعیت در این شهرستان حدود 53 هزار خانوار مشمول این طرح شده اند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل از فعالیت 12 مرکز توزیع سبد حمایتی کالا در این شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به ازدحام مشمولان برای دریافت سبد کالا در روزهای نخست توزیع، آمادگی افزایش این مراکز تا 20 مرکز را در سطح شهرستان داریم.

به گزارش ...

منبع خبر فارس نیوز (www.farsnews.com) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (22092938) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد