از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 14:5


کد خبر : 17157274

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در بخشی از حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی خطاب به محمد طباطبایی پور رئیس جدید مرکز حراست وزارتخانه آمده است: نظر به تخصص، تعهد، تجارب و توانمندی های جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب می شوید.

به گزارش شبکه اخبار اقتصاد و دارایی(شادا)، در بخش دیگری از حکم وزیر اقتصاد، با بیان اینکه حسن تدبیر، همکاری و همدلی و همراهی در این مأموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است، از خداوند متعال برای طباطبایی پور، عزت، توفیق و سربلندی در انجام مأموریت های محوله مسألت شده است.

اقتصام(۱)** ۹۱۴۱/۱۵۹۴

منبع خبر ایرنا (irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (17157274) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد