از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: شنبه 2 آذر 1392 ساعت 18:3


کد خبر : 19233833

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان در احکام جداگانه ای، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، مشاور استاندار در امور عمرانی و رابط خود در امور جوانان را منصوب کرد.

بر اساس اعلام امروز پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در این احکام، مهندس ˈرضا مروتیˈ به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، ˈسیدعلیرضا میریˈ به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی و ˈمحمدتقی بسطامیˈ به سمت رابط استاندار در امور جوانان معرفی شدند.

در حکم اتصاب مروتی که از سوی دکتر حسن صادقلو صادر شده؛ آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری منصوب می شوید.

امید است با اتکال به پروردگار متعال در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید، با استفاده از ظرفیت های لازم در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری و اعتدال گرایی در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

مروتی دارای مدرک دکترای عمران است و مسئول پروژه های سدسازی در سطح کشور و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران بوده است.

رضا مروتی جایگزین عبدالرضا دادبود شده است.

در حکم میری به سمت مشاور استاندار در امور عمرانی نیز آمده است: با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به ...

منبع خبر ایرنا (gorgan.irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (19233833) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد