زوریخ از زیباترین شهرهای کشور سوییس، دروازه ورود به این کشور برای اکثر گردشگران سراسر دنیاست.
زوریخ، پایتخت فرهنگی کشور سوییس از مقاصد گردشگری برتر اروپاست. جاذبه های زوریخ، این شهر را به بستر سوژه های عکاسی تبدیل و موزه ها و گالری ها، مناظر کوه های آلپ، فواره ها و آب نماها، رستوران های مجلل . کافه های متنوع و … تاکنون عکاسان و گردشگران بسیاری را وسوسه کرده است تا هر سال به زوریخ سفر کنند. با مجله دلتا و معرفی دیدنی های زوریخ  که البته فقط به تعدادی از آن ها اشاره شده، همراه باشید.
موزه هنر های زیبا زوریخ (Kunsthaus Zurich)
خانه Kunsthaus Zurich یکی از بهترین مناطق دیدنی زوریخ برای دوست داران هنر است. بهترین کلکسیون های هنری که در طول سالیان دراز جمع آوری شده اند، در این مکان قرار دارند. قدمت آثار هنری این مکان از دوره میانه عصر هنر آغاز می شود. تاکید اصلی این موزه بر روی آثار هنری سوئیس است. آثار مشهوری از هنرمندان مشهور جهانی نظیر پابلو پیکاسو، ادوارد مونک و کلود مونه در این مکان یافت می شوند. اگر دوست دار هنر هستید، حتما به این خانه هنری در زوریخ سر بزنید.
گروس مونستر (Grossmünster)
این کلیسای باشکوه یکی از چهار کلیسای اصلی شهر زوریخ بوده و عده زیادی بر این باور هستند که این کلیسا توسط کارلوس ماگنوس (مؤسس امپراطوری روم) ساخته شده است. دو برج بلند این کلیسا از سمبل های اصلی شهر زوریخ به شمار می رود. گروس مونستر از زمان احداثش تا به حال تغییرات بسیاری در آینه کاری های روی سقف کلیسا و همچنین درها داشته است. اگر به تاریخ، فرهنگ و معماری علاقه دارید، دیدن این کلیسا را از دست ندهید.
خانه اپرای زوریخ (Zürich Opera ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار