دایی: «رونالدو» رکوردم را بشکند ناراحت نمی شوم

ایرنا پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۸
تهران - ایرنا - «علی دایی» در مصاحبه با ایرنا با اشاره به نزدیک شدن «کریستیانو رونالدو» به رکورد آقای گلی خود، اظهار داشت: از اینکه بازیکنی همچون رونالدو با یک دوجین افتخار در دنیای فوتبال، رکوردم را بشکند ناراحت نمی شوم.

علی دایی بدون شک یکی از بهترین مهاجمان تاریخ قاره کهن محسوب می شودغ فوتبالیستی که گل های خاطره انگیزی برای فوتبال ایران به ثمر رسانده و سال ها است آقای گل فوتبال جهان نیز نامیده می شود.
اما حالا رکورد دایی در خطر شکسته شدن است...
رونالدو طی چهار سال گذشته ۳۳ گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده و در مجموع او برای رسیدن به آمار کنونی خود تنها به ۹ سال زمان نیاز داشت و حالا که سزاوارانه قد برافراشته است، برای شرط بندی روی اینکه رونالدو نتواند در سال های پیش رو ۱۷ گل ملی دیگر به ثمر رسانده و رکورد دایی را بشکند، باید شجاعت زیادی داشته باشید؛ رکوردی که مهاجم ایرانی آن را تا دهه ها متعلق به خود می پنداشت.
علی دایی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی ایرنا از خطر شکسته شدن رکوردش توسط رونالدو، اوضاع پرسپولیس، عملکرد «گابریل کالدرون» و روزهای بدون فوتبالش حرف زد.
 روزهای بدون فوتبال برای علی دایی چگونه می گذرد؟
- خیلی خوب.
 جدی! واقعا همین طور است؟
حقیقت را می گویم، این فرصت در اختیار من قرار گرفته است تا به کارهای شخصی ام برسم و دارم از زندگی ام لذت می برم.
اما «علی دایی» عاشق فوتبال است و همیشه این موضوع را گفته؛ پس چطور از دوری فوتبال لذت می برد؟
- هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خواست خدا بوده است و به طور حتم آن بالایی این طور تصمیم گرفته است که در این برهه از زمان مدتی از فوتبال دور باشم.
 خبرهایی شنیده می شد مبنی بر این که قرار است هدایت یک تیم خارجی را بر عهده بگیرید؛ آیا صحت داد؟
- چند پیشنهاد خارجی داشتم که هنوز آن ها راقبول نکرده ام و مشغول بررسی شان هستم؛ اگر شد که به عنوان مربی در خارج از ایران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار