فرماندار پیشوا با اشاره به مشکل کمبود آب در این شهرستان گفت: کمبود آب در پیشوا مشکلاتی را برای مردم به همراه داشته که رفع کامل آن، به انتقال آب از سد ماملو بستگی کامل دارد.

به گزارش  تابناک تهران ، حسین عباسی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مشکل کمبود آب در تابستان امسال که تاکنون نیز در برخی از مناطق ادامه داشته، مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده و برای رفع کامل آن، باید با آینده نگری و نگاه به افق پیش رو، همراه باشد که مهمترین آن، انتقال آب از سد ماملو به پیشوا است.
وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، عملیات اجرایی خط انتقال آب ماملو به پیشوا در ۲۷ آبان ماه امسال آغاز می شود و این عملیات پایان اردیبهشت ماه، تکمیل شده و مردم از آب سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.
وی با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب گفت: رسانه ها و دستگاه های مختلف به ویژه آموزش و پرورش باید در امرفرهنگ سازی مدیریت مصرف آب وارد میدان شده و ضمن ارائه آموزش های لازم، این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنند.
پیشوا اداره تأمین اجتماعی ندارد
وی افزود: در شهرستان پیشوا با احتساب اتباع بیگانه، به حدود ۱۵۰ هزار نفر خدمات ارائه می شود و بیش از ۵ هزار نفر این افرد تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند. 
عباسی گفت: طی سال های گذشته، دفتر اقماری تامین اجتماعی در پیشوا مستقر شده بود و از ابتدای امسال نیز دفتر کارگزاری راه اندازی شده است ولی با توجه به ضرورت ارتقای سطح خدمات، افتتاح و تاسیس اداره تامین اجتماعی در پیشوا یک الزام است.
جشنواره فناوری های گلخانه ای در پیشوا برگزار می شود
عباسی با اشاره به استقرار بیش از یک هزار و ۴۰۰ هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی در پیشوا، این شهرستان را به قطب تولید محصولات گلخانه ای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار