سرمربی تیم ملی ریکرو ایران گفت: ما از نظر برگزاری مسابقه و اردوی برون مرزی در مضیقه هستیم، من هم نمی توانم فشار مسابقات را برای کمانداران شبیه سازی کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، میلاد وزیری در رقابت های قاره ای کسب سهمیه المپیک موفق شد در ریکرو جواز حضور در بازی های المپیک 2020 توکیو را کسب کند. پیش از رقابت های قاره ای مسابقات قهرمانی آسیا نیز به میزبانی تایلند برگزار شد که سهم ایران یک برنز در کامپوند تیمی بود. 
مجید میررحیمی سرمربی تیم ملی ریکرو ایران گفت وگویی با فارس انجام داده که در زیر می خوانید:
فارس: ایران در مسابقات قهرمانی آسیا نتوانست هیچ مدالی در ریکرو کسب کند...
در رقابت های قهرمانی آسیا کسب مدال سخت است. من هم یک سال است که این تیم را در دست گرفته ام و از پایه شروع کردم. ما ورزشکارانی از میان باتجربه ها و جوانان را انتخاب کردیم اما اعتقاد دارم تیم ما در رقابت های تایلند نسبت به مسابقات جهانی هلند افت رکورد داشت و ما نتوانستیم رکوردهایی که در هلند داشتیم تکرار کنیم. باید این موضوع ریشه یابی شود.
فارس: شما دلایل افت رکورد را در چه می بینید؟
ما برای مسابقات قهرمانی آسیا هیچ رقابت تدارکاتی در اردوی برون مرزی نداشتیم. چند ماه یکنواخت در سایت آزادی تمرین کردیم. به همین دلیل رقیب تمرینی نداشتیم. من هم نمی توانستم فشار مسابقه را برای ورزشکاران شبیه سازی کنم.
فارس: در مسابقات قهرمانی آسیا شاهد حضور کشورهایی بودیم که شاید کمتر کسی فکر می کرد بتوانند مدال یا سهمیه بگیرند...
وقتی بحث المپیک پیش می آید حمایت ها بیشتر می شود. تیراندازی با کمان یک رشته المپیکی است که 15 مدال دارد. به همین دلیل توجه همه کشورها را جلب می کند. تایلند، ویتنام، مغولستان و بوتان که چند سال قبل رقیب بچه های ما نمی شدند حالا پیشرفت چشمگیری داشتند. که این می تواند به خاطر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار