طی روز های اخیر با پایین کشیده شدن تابلوی دو برند کره ای از سر درب برخی از واحد های لوازم خانگی خروج این دو برند که سال ها بازار بزرگ ایران را در اختیار داشتند قوت گرفته است.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، دو برند کره ای سامسونگ و ال جی که سال ها بازار لوازم خانگی ایران را در اختیار داشتند با آغاز دور جدید تحریم های امریکا خدمات و ارسال کالا به ایران را متوقف کردند که این امر مشکلاتی را در پی را برای خریداران در پی داشت.
بی تعهدی از سوی این دو برند کره ای موجب شد تا بسیاری از مردم و فعالان اقتصادی خواهان خروج این دو برند از کشور شوند در حالی که کماکان تابلو های این برند ها در بازار خودنمایی می کرد.اما طی روز های اخیر با پایین کشیده شدن تابلوی این دو برند از سر درب برخی از واحد های لوازم خانگی خروج این دوبرند که سال ها بازار بزرگ ایران را در اختیار داشتند قوت گرفته است.
حتی سخنگوی وزارت امورخارجه نیز درباره این موضوع واکنش نشان داد و گفت: ایرانیان دوستان روز های سخت را فراموش نمی کنند؛ اما برخی از شرکت های خارجی که در سال ها و ماه های اخیر صرفا با پذیرش قلدری امریکا، ایران را ترک کرده اند، بدانند بازگشت به بازار ایران بسیار سخت خواهد بود قانون تجارت می گوید حفظ بازار از ورود به آن سخت تر است.
در حالی که موضوع خروج این دو برند کره ای این روز ها داغ است، اما یک منبع آگاه در گفت وگو با خبرگزاری میزان با بیان اینکه جمع آوری تابلوها ربطی به این شرکت ندارد، اظهار کرد: دفتر سامسونگ در تهران مستقر است و فعالیت این برند ادامه دارد و تصمیمی بر خروج از ایران ندارد.
همچنین در این باره کاوه مفتخری، مدیر ارشد بازاریابی ال جی در ایران در گفت وگو با خبرگزاری میزان اظهار کرد: تغییر تابلوی مغازه ها با موضوع پایان کار ال جی در بازار ایران ارتباط ندارد.وی گفت: ال جی همچنان فعالیت های خود را ادامه می دهد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار