کنعانی زادگان:دنبال پر کردن جای بازیکن دیگری نیستم

ساعت 24 چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۵
ساعت 24-محمدحسین کنعانی زادگان یکی از نخستین بازیکنان پر سر و صدا در فصل نقل و انتقالات بود.

او به عنوان بازیکن ملی پوش از ماشین سازی تبریز به جمع سرخپوشان اضافه شد و حالا برای خودش هدف گذاری کرده تا یک فصل خوب و موفق را آغاز کند. این بازیکن اعتقاد دارد پرسپولیس در فصل نوزدهم نیز، قهرمانی را از آن خود می کند و تعداد ملی پوشان تیم نیز افزایش می یابد. با کنعانی زادگان برای دقایقی همصحبت شدیم که می خوانید:
*همه دوست دارند لیگ هر چه زودتر آغاز شود. شما بازیکنان چه احساسی دارید؟
به هر حال انگیزه های زیادی برای مان وجود دارد و اصلا نمی توانیم وقت را برای بازگشت به لیگ از دست بدهیم. همه با شور و حال خاصی تمرین می کنند و امیدواریم مشکلات مرتفع شده و دوباره استارت شروع لیگ را شاهد باشیم. هر روز با همین انگیزه تمرین می کنیم و مربیان نیز بی تاب شروع فصل هستند. تمام هدف یک فوتبالیست، بازی کردن است.
*شاید این شرایط برای تو متفاوت هم باشد!
بله صد در صد. بالاخره من بعد از مدت ها به پرسپولیس برگشتم و دوست دارم برای تیمم بازی کنم. اتفاقا از نگاه من، شروع فصل می تواند جذابیت های بیشتری هم داشته باشد. آن قدر انگیزه دارم که مطمئنا در زمان شروع فصل، خودمان را ثابت کنم. انشالله طوری بازی کنم و همراه با تیم نتیجه بگیریم که هواداران راضی و خوشنود شوند.
*پرسپولیس در این فصل بازیکنان زیادی دارد. فکر می کنی بتوانی جایی در ترکیب اصلی برای خودت درست کنی؟
بله، امسال آسمان پرسپولیس پر از ستاره است و رسیدن به ترکیب اصلی دشوار شده ولی من اهل جنگیدن هستم و همان طور که گفتم، انگیزه هایم با سایر بازیکنان متفاوت است. لحظه شماری می کنم تا لیگ شروع شود و به من هم بازی برسد تا آمادگی ذهنی و بدنی ام را به اثبات برسانم. قطعا همه دوست دارند در ترکیب اصلی ...

سرخط اخبار