عباس رضایی با اشاره به اقدامات ظالمانه آمریکا علیه دانشمندان ایرانی گفت: دکتر سلیمانی از نزدیک اقدامات ظالمانه آمریکایی ها را درک کرده اند و می توانند چهره واقعی استکبار جهانی را برای جهانیان، تشریح کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، دکتر « مسعود سلیمانی » استاد و پژوهشگر ایرانی پس از حدود یکسال بازداشت غیرقانونی در آمریکا، آزاد و در سوئیس تحویل مقامات ایرانی شد.
با تلاش ها و پیگیری های وزارت امور خارجه و همکاری نهادهای امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران و در یک فرایند دیپلماتیک با همکاری دولت سوئیس، دکتر مسعود سلیمانی استاد دانشگاههای ایران که به اتهام واهی دور زدن تحریم های غیرقانونی آمریکا بازداشت و بیش از یکسال در آمریکا زندانی بود آزاد شد و به به مهین بازگشت.
« عباس رضایی » در دیدار این استاد برجسته و دانشمند توانمند ایرانی، اقدامات ظالمانه آمریکا در خصوص استادان و جویندگان علم و دانش را محکوم کرد و از دکتر سلیمانی بابت شجاعت، ذکاوت و صبوری او در مدت بازداشت غیرقانونی در آمریکا دلجویی نمود.
استاندار اصفهان اظهار داشت: دکتر سلیمانی از نزدیک اقدامات ظالمانه آمریکایی ها را درک کرده اند و می توانند چهره واقعی استکبار جهانی را برای جهانیان، تشریح کنند.
وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا با بازداشت و زندانی کردن دانشمندان ایرانی ، گوشه ای دیگر از جنایت های خود را نشان داد و دشمنی خصمانه خود را با ایرانیان بار دیگر ثابت نمود ./
پایان پیام/ 557

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار