مهر نوشت: جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از برنامه جدید نیروی انتظامی برای برخورد با اراذل و اوباش خبر داد.

سردار محمد شرفی با اشاره به برنامه ناجا برای برخورد شدیدتر با اراذل و اوباش اظهار کرد: ناجا برنامه خوبی را برای برخورد شدیدتر و جدی تری با اراذل و اوباش طرح ریزی کرده است.
وی ادامه داد: در این طرح اطلاعات اراذل و اوباش شناسایی شده، آنها به سه سطح (یک، دو و سه) تقسیم بندی شده که متناسب با میزان خطراتی که هر اوباش می تواند برای جامعه داشته باشد، تقسیم بندی شده اند.
سطح بندی اوباش بر اساس میزان آسیب رسانی برای جامعه
جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی افزود: برای هر دسته و سطح از اوباش که به سه گروه اصلی تقسیم می شوند، دستورالعمل خاصی صادر شده که مبنای این دستورالعمل همانطور که اشاره شد، میزان خطراتی است که هر گروه می تواند برای جامعه داشته باشد.
به گفته شرفی، این دستورالعمل جدید ناجا به تمامی استان ها ابلاغ شده و به زودی شاهد طرح جدید مقابله با اراذل و اوباش از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی هستیم.
وی بیان کرد: تیم های عملیاتی هم برای رصد، کنترل، دستگیری، مقابله و توجیه این افراد در این دستورالعمل پیش بینی شده و به طور کلی باید گفت که تمامی مواردی که لازم است را در این طرح در نظر گرفته ایم.
جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیشتر سعی در برخورد با اراذل و اوباش داشت که موفق هم بوده و در راستای فرامین مقام معظم رهبری که در نامه ای در هفته ناجا به اطلاع ما رسید، ناجا طرح جدیدی برای مقابله با این افراد در نظر گرفت و در حال حاضر بر این موضوع تسلط کامل دارد.
احساس رضایتمندی بانوان از طرح های مقابله با اراذل و اوباش
وی با اشاره به احساس رضایتمندی بانوان از طرح های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار