به دلیل شیوع ویروس کرونا و دورکاری سازندگان، انتشار آپدیت The Battle of Scarif  بازی Star Wars Battlefront 2 تأخیر خورد.

فراگیر شدن  ویروس کرونا  (کووید-۱۹) در بین مردم جهان باعث تعطیلی بسیاری از کسب و کارها شده و تاثیر زیادی نیز روی صنعت بازی داشته است. بعضی رویدادها مانند GDC 2020 تا ماه اگوست تأخیر خورده و همین طور نمایشگاه های بزرگی مثل  E3 2020  لغو شده است. بسیاری از بازی سازان از خانه روی پروژه های خود کار می کنند و با اینکه هنوز تأخیر بزرگی در این باره اعلام نشده اما این شرایط روی تاریخ انتشار آپدیت جدید بازی Star Wars Battlefront 2 تاثیر گذاشته است.
بازی Star Wars Battlefront 2 قرار بود یک آپدیت بزرگ جدید با نام Battle of Scarif دریافت کند اما به دلیل دورکاری سازندگان بازی، انتشار این به روزرسانی تا اواسط آوریل به تعویق افتاده است. توسعه دهنده ی بازی Star Wars Battlefront 2 در پستی در Subreddit به طور رسمی اعلام کرد که تیم سازنده ی بازی Star Wars از دفتر این استودیو به خانه هایشان نقل مکان کرده اند.
کار روی بازی ادامه خواهد داشت اما دورکاری در منازل باعث شده تا به فرایند ساخت بازی ضربه وارد شود. در حال حاضر ما سعی می کنیم ضمن حرکت رو به جلو، روند ساخت بازی را باتوجه به این شرایط تغییر دهیم. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم زمان انتشار آپدیت Battle on Scarif Update را به اواسط آوریل منتقل کنیم. در حال حاضر این بازه زمانی را برای انتشار آپدیت در نظر گرفته ایم، اما با تغییر و پیشرفت وضعیت کنونی، در صورت وقوع تغییراتی در برنامه ی انتشار بازی آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
در آپدیت Battle of Scarif سیاره ی Scarif، یکی از محبوب ترین مکان های بازی  Star Wars Battlefront ، به همراه حالت Supremacy به عنوان بخشی از به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار