رفاقت اینستاگرامی زن مطلقه به بلایی وحشتناک ختم شد!

سیتنا پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۱
دو مرد شیطان صفت زن مطلقه ای را به بیابان های حاشیه پایتخت کشاندند و تسلیم نیت شوم خود کردند.

به گزارش رکنا، قضات دادگاه کیفری استان تهران دیروز با شنیدن سرنوشت تلخ زن تنها دستور بازداشت شیاطین را صادر کردند.
سرنوشت سیاه
یک هفته پیش زنی 37 ساله به نام آرزو درحالی که آشفته و گریان بود خود را به پلیس رساند و با ادعاهای تلخی از دو مرد شیطان صفت شکایت کرد.
این زن که برای تحقیق بیشتر در اداره 16 پلیس آگاهی تهران حاضر شده بود به افسر تحقیق گفت: دو پسر جوان من را به بیرون از تهران کشاندند وقتی نیت شیطانی شان را دیدم التماس کردم اما آن ها بی رحمانه من را کتک زدند و آزارم دادند.
نظریه پزشکی قانونی
با این ادعاها خیلی زود زن تنها با پرونده ای در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار گرفت و کارشناسان پس از اقدامات تخصصی در گزارشی اعلام کردند به صورت دقیق مشخص نیست که این زن تحت آزار قرار گرفته است یا نه ؟ اما آثار ضرب و جرح روی گردن و بدن این زن نمایان است و روشن است به شدت کتک خورده است.
دستور بازداشت
پس از این نظریه پزشکی قانونی، پرونده شیطانی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و این زن جوان در جلسه ای به ریاست قاضی تولیت و با حضور یک قاضی مستشار در دادگاه حاضر شد و به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت.
آرزو در حالی که بغض داشت، گفت: من یک سال قبل به دلیل اختلاف های خانوادگی از همسرم جدا شدم و سرپرستی پسران ۱۳ ساله و یک و نیم ساله ام را به عهده گرفتم. من خودم کار می کردم و مخارج زندگی مان را تامین می کردم.
وی ادامه داد: چند هفته قبل از طریق اینستاگرام با پسر جوانی به نام سینا آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و از من خواست تا به دیدنش بروم. او پسر مودبی بود و با حرف هایش اعتمادم را جلب کرد. به همین خاطر با او قرار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار